Pokročilý

Co znamená jiné pohlaví v registracích?

Když se někam registruji (př. Google), tak je v pohlaví na výběr: muž, žena, jiné. Co znamená to jiné?
Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to je taková ta blbost, co bůhvíkdo a proč prosadil, že takové ty transcosi apod., které jaksi nevědí, zda se necítí být např. kopretinou, že si mohou vyplnit "nevyplněno", "neurčeno", "nevím, co jsem" atd. Myslím, že v Austrálii nebo kde, to prosadili i do občanek. No, konec civilizace se zase o chlup přiblížil.

Další odpovědi:

Zlatý

Může sloužit těm, kteří nechtějí pohlaví uvádět.

Pokročilý

Jedná se o takzvané genderfluid jedince, kteří neuznávají tradiční společenské role pohlaví a také prosazují to, že tělesné znaky nemají nic společného s tím jako co se cítíte. Tvrdí, že každý den se mohou vzbudit s pocitem, že jsou žena, muž nebo ani jedno z toho. Nicméně nic z toho není vědecky podložené. Tito jedinci jsou taky dost často panromantici.

Pokročilý

Třeba pes

Zlatý

v tomto prípade by som to čítala ako "muž", "žena" a "neuvádím"
aj keď 3. pohlavie už je v niektorých štátoch vo svete uznané, ale v praxi vyhľadávačov sa to ešte nepremietlo

Stříbrný

Já jsem zrovna to třeba použil. Starému špehounovi gůglu může být srdečně putna, jestli se nějak jmenuju, kdy jsem přišel na svět a jestli mám mezi nohama rohlík nebo housku. Všechno jsem nasimuloval/nalhal.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.