mirekborek

Co znamená jiné pohlaví v registracích?

Když se někam registruji (př. Google), tak je v pohlaví na výběr: muž, žena, jiné. Co znamená to jiné?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

to je taková ta blbost, co bůhvíkdo a proč prosadil, že takové ty transcosi apod., které jaksi nevědí, zda se necítí být např. kopretinou, že si mohou vyplnit „nevyplněno“, „neurčeno“, „nevím, co jsem“ atd. Myslím, že v Austrálii nebo kde, to prosadili i do občanek. No, konec civilizace se zase o chlup přiblížil.

Další odpovědi
terry

Může sloužit těm, kteří nechtějí pohlaví uvádět.

SickBreed

Jedná se o takzvané genderfluid jedince, kteří neuznávají tradiční společenské role pohlaví a také prosazují to, že tělesné znaky nemají nic společného s tím jako co se cítíte. Tvrdí, že každý den se mohou vzbudit s pocitem, že jsou žena, muž nebo ani jedno z toho. Nicméně nic z toho není vědecky podložené. Tito jedinci jsou taky dost často panromantici.

Littl3

Třeba pes

led

v tomto prípade by som to čítala ako „muž“, „žena“ a „neuvádím“
aj keď 3. pohlavie už je v niektorých štátoch vo svete uznané, ale v praxi vyhľadávačov sa to ešte nepremietlo

cochee

Já jsem zrovna to třeba použil. Starému špehounovi gůglu může být srdečně putna, jestli se nějak jmenuju, kdy jsem přišel na svět a jestli mám mezi nohama rohlík nebo housku. Všechno jsem nasimuloval/nalhal.