martos

co znamená infiltrace nelze léčit u pc

Nejlepší odpověď
Bedy

Ono většinou soubory ani léčit nejdou, a tak se většinou musí přesouvat do karantény či smazat.
Pro vyloučení nějaké větší infekce počítače Vás požádám o výpis z programu RSIT.
RSIT stáhnete z http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe
Program stáhněte na plochu, spusťtě a po spuštění v okně nechte nastaveno 1 month a klikněte na tlačítko Continue. Teď to chvilku protestuje počítač (minutku tak) a pak v Tento počítač – Místní disk C:\RSIT vytvoří dva výpisy – log.txt a info.txt. Ty mi prosím nahrajte na www.leteckaposta.cz nebo jiné internetové úložiště (třeba uloz.to, edisk.cz apod.) a odkaz(y) mi pošlete vnitřní poštou (klikněte na můj profil Bedy a pak na Poslat zprávu).
Eventuelně odkaz(y) můžete vložit sem jako doplnění otázky.

A podíváme se na to, jak na tom je ten Váš počítač, jestli toho tam opravdu nemáte víc nebo něco, co by mohlo blokovat odstranění toho viru.

Další odpovědi
badisko

Mas tam virus a nejde lecit …tak ho smazej…:D napis nam prosim vic ..co za antivirus pouzivas a jake je jmeno viru co ti pise ten antivir…