ahold

Co znamená hláška?

Nad rámečkem do kterého se píše nová otázka se mi objevil žlutý pruh s větou: Platnost formuláře vypršela.
Netuším proč a čeho se týká.
Poslala jsem dotaz na email Odpovědi a prý je to ojedinělé a neporadí mi.
A co někdo z Vás?

Nejlepší odpověď
arygnoc

to mi svieti furt.
ignorujem.

Další odpovědi
cochee

Jen se tak lehce zeptám, máš v písí správně nastaven systémový čas a datum?

ahold

Cochee,
vše mám nastaveno správně. Podle odpovědi arygnoc nejsem sama s touto záhadou. To mě uklidnilo.
Díky za snahu.

cochee

Tak pak mě ještě napadly sušenky, tedy cookies 🙂 Nejprve bych všechny vymazal a pak by se vidělo, tedy pokud jsou v prohlížeči povoleny; pokud ne, zkusit zapnout. Pokud jde o Mozillu Firefox, mohl by ještě dělat problém anonymní režim prohlížení, pokud je zapnutý.

arygnoc

u mňa je to vypnutý js.

;)