co znamená etnická nesnášenlivost

Nejlepší odpověď
tom004

Slušný výraz pro rasismus.

Další odpovědi
BandiOl

Jedno etnikum nesnáší jiné etnikum. U nás je v módě říkat, že bílí nesnášejí jiné barvy (což je často pravda), ale osobně jsem se setkal i s nesnášenlivostí od romů, černochů a zejména jihoameričanů.
Je to v podstatě jedno. Jak je někdo jiný, tak ho někdo bude určitě nenávidět.

stryda

Když budeš mít za sousedy občany s tmavší pletí a ti budou dělat každou noc bordel a kravál a ty ráno vstáváš do práce oni nechodí,tak za týden poznáš co to je etnická nesnášenlivost.