fortin

Co znamená dvojtečka závorka závorka,

je tam malá šipka směrem vlevo, jo, pak je tam br lomítko horním směrem k moment než to přečtu. -
.

šipka vpravo.
a ten uživatel píše: :))ta 1. šipka br lomítko šipka jinam. Co je to? HTML to není. Neznačí to Hledám Tě Miláčku Lilovaný?

Nejlepší odpověď
1popelka1

<br /> je správně v XHTML.
Jde o řádkový zlom. Způsobuje okamžité ukončení řádku. Případný další text pokračuje na nové řádce.

Zdroj: http://www.jak­psatweb.cz/html/xht­ml.html

Další odpovědi
Anmara

tak tohle může znamenat ledacos – „tajné kódy“ může mít kdokoliv jakékoliv…
jinak „dvojtečka a 2× pravá kulatá závorka – :))“ obvykle znamená velmi se smějícího smajlíka… a „levá špičatá závorka s br, mezerou, lomítkem a pravou špičatou závorkou – <br />“ je v html zalomení řádku bez vytvoření nového odstavce.

GangstaHelper

Bude to zbytek kódu – omylem došlo k jeho zobrazení na stránce (protože je něco špatně napsané).