JarkaD

Co znamená Dobírka doručený dopis ?

Prosím kupuju si věc přes internet a potřebuju poradit co znamena Dobírka doručeny dopis

Každé odpovědi si cením

Nejlepší odpověď
Drap

Dobírka znamená, že bude nutno při dodání takového dopisu či balíčku určitou sumu. částka se většinou skládá z ceny zboží a poštovného. Teprve po zaplacení pošta zásilku předá.

Další odpovědi
autacek

Dobírka znamená, že zaplatíš objednané zboží aż při převzetí pošťákovi,
doporučený dopis může být alternativa, kdy máš velkou jistotu, že se zásilka po cestě neztratí, neb je evidovaná, ale zpravidla je třeba zaplatit prodejci objednávku předem.