Retko

Co znamena Distribuovaný obsah?? (ve vete)

„Bylo by vhodné zefektivnit jejich vyuzití
rozšířením na ně distribuovaného obsahu o obsah multimediální. “

jejich = zobrazovače.

Nejlepší odpověď
annas

Mediální obsah = informace hromadných sdělovacích prostředků posluchačlm divákům, čtenářům o tom, co se děje a je v souladu s mýty či ideologií, které platí v dané společnosti.. Publikum předpokládá, že to co vidí a slyší, čte, má nějakou souvislost se světem, ve kterém žije. Ať jde třeba o fikci nebo fakta. Především TV zachycují skutečný život, skutečné lidi, skutečné události …nevím, jak se všechny pořady jmenují.

zefektivnit – vylepšit, zjednodušit.
distribuovaný obsah – obsah, který se rozšiřuje, dostává někam

zobrazovač – může cokoliv, co zobrazuje

Chtělo by znát víc kontextu, aby se dalo vše pochopit.

  1. Zhruba doslovně . Bylo by vhodné vylepšit /zjednodušit/ – využití zobrazovačů tím, že na ně rozdělí obsah, obsah, který šíří, o obsah, který prezentují media.
  2. Chápu nějak tak, ale oporavdu záleží na kontextu.

Bylo by vhodné lépe využít (vylepšit činnost) zobrazovačů, které rozšiřují běžné informace o to, co pravidelně prezentují média.

Další odpovědi
anonym

Distribuovaný = šířený, rozšiřovaný, možno také rozesílaný, posílaný.

Pájo

Distribuovaný, zde též zprostředkovávaný.

Chtělo by to trochu učesat, neboť sama původní věta nezní příliš česky.

Bylo by vhodné zefektivnit využití zobrazovačů,
pokud bychom jimi distribuovaný (zprostředkovávaný, jimi šířený) obsah rozšířili o obsah multimediální.