perry001

co znamená diagnóza „distorsio columnae vertebralis cervicalis“?Děkuji

Nejlepší odpověď
simsalabim

Google ti vyhodí „páteř, krční vymknutí“. Jestli si to z toho dokážeš vyvodit…

Další odpovědi
tazatelka

Distorze, neboli vyvrtnutí kloubu, v tomto případě cervikální (neboli krční části) páteře. Píšete to ale příliš všeobecně, je rozhodující a velmi podstatné, o který obratel se jedná.