Jivinho

Co znamená číslo 6 a 23?

Co znamenají má oblíbená čísla 6 a 23?

Odpovědi
Dandi

Číslo 6 – má již odedávna své pevné místo, od nejstarších dob je dobrým číslem. Symbolizuje splněné tužby, vyrovnanost, hluboký smír, spokojenost a klid. Je číslem úrody a lidí, kteří dokončili svou životní práci dobře nebo s menším úspěchem, ale životní cesta je vždy dovedla k zaslouženému odpočinku a míru.

Číslo 23 – symbolizuje věcnost, tedy věcného a střídmého člověka. Nenaznačuje však jen dobro, ale na přechodný čas přitahuje i hrozby. Ty však odejdou tak jak přišli, ale zanechávají po sobě škody.

jarčáč

Numerologie je spletitá a komplikovaná vědní disciplína.Nu­merologové věří, že čísla nám předurčují život.

číslo 6 simbolizuje harmonii,rodi­nu,lásku ke kráse,obchodní schopnosti.I když lídé se šestkou pro to dělají jen velmi málo.šestka totiž sebou bere sebevědomí,ale zato přináší romantiku.

číslo 23 simbolizuje samostatnost.Lidé narozeni 23.den se rozhodují samy a nedají se ovlivnit.Žijí svůj vlastní život.Jsou citlivý,nežní,milý a chtějí být milováni.
23 se skládá ze dvojky a trojky.
dvojka je Intuice, schopnost vcítit se, cit.
trojka je Duševní schopnost, pojmová představivost, mentální postřeh.
Výcházím s více zdrojů, ale pro zajimavost můžu dát odkaz, kde si může te udělat rozbor svého datumu narození 🙂

Zdroj: http://numero­logie.najdise­.cz/

alenka901

6…porozumění,har­monie,láska
23 v numerologii neni ale když sečtu 2a3 vyjde 5

5: Těmto lidem vyhovuje jim proměnlivé zaměstnání, zejména obnáší-li komunikaci s veřejností. V osobním životě často dávají přednost svobodě před vážnou známostí. Někteří mají nutkání cestovat a nakonec se usazují v místě daleko od svého rodiště.

Attack-design

6 je láska, romantika 23 – seberealizace