bhud

co znamená chyba 403 ve VDownloader?

když chci stáhnout hudbu přes Vdownloader tak mám error a ŽE VZDÁLENÝ SERVER VRÁTIL CHYBU 403 ZAKÁZÁNO.JAK TO MÁM ODSTRANIT PŘEDTIM MI ŠEL DOWNLOADER NORMÁLNĚ

Odpovědi
Děda Louda

Ondyno mi to taky ohlásilo chybu 403. Vypátral jsem, že jde o chybu v protokolu HTTP, jejímž důsledkem se sice připojím k serveru, ale ten mi odpírá zobrazení obsahu. Několik chvil jsem ho masíroval opakovanými pokusy, až ho to asi přestalo bavit a rozmyslel si to. Od té doby už se tento problém nevyskytl. Šlo mu o to, že si myslel, a mě se o tom snažil taky přesvědčit, že nejsem řádně přihlášen. Tak jsme se nějakou dobu handrkovali, až si nakonec dal říct.