rottkiw

Co znamená „Check my flow“ ?

Možná Vám to příjde divné,že ti nevím ale neumím si to přeložit.. :D

Nejlepší odpověď
anonym

je to idiom a nepřekládá se tedy doslova. V českém smyslu je to něco jako „mrkni jak vypadam“ nebo „co myslíš jak si vedu?“. Zkrátka když chceš po někom aby ti řekl jak jsi na tom, jak vypadáš, řekneš „check my flow“.
http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2010­0806074059AAQ­M6k9
Doplňuji:
PS. je to spíš slang

Zdroj: pino7265

Další odpovědi
terry

Kontrola průtoku.
Nevím čeho. Jestli peněz, vody, atd.

Kric.ouwner

Přesně to znamená " Sleduj mě " , ale je to myšleno jako tvrdě.