MirKop

Co znamená červené světélko vedle přední kamery ?

U telefonu prestigio 5504 mi na pravo od přední kamery svítí nepatrné červené světélko. Má s tím někdo zkušenost nebo ví, co to znamená? Před reklamací kvůli nabíjení to tam nebylo

Odpovědi
jáára

máš nový display? nebo jaký byl důvod reklamace? jinak to bude nejspíš proximity sensor. tenhle telefon tu teď nemám, ale podívej se na to skrz kameru. třeba tam toho bude blikat/svítit víc.

U iphonu 3g cerveny svetylko na predni strane slouzilo jako senzor pro ucho aby se nahodou nestalo ze si polozis hovor uchem.

Minas

Signalizační diota, upozornuje že něco přišlo a tak