Awe

Co znamená 42RUS,76RUS,apod…

Ahoj všiml jsem si,ať se jedná o hry nebo například přezdívky na chatu…Jestli že je tam někdo z Ruska tak si dává nick například bljať[42RUS],­apod…zajímalo by mě co znamená 42RUS?Je to nějaké upřesnění lokace v rusku?

Odpovědi
Alfonz.SPO

To muze znamenat cokoliv. Napriklad 42 – vek dotycneho, cislo oblibeneho hokejisty, cislo popisne kde bydli, nebo datum narozeni (4.2. nebo 2.4.), nebo velikost bot. 76 – muze by napriklad rok narozeni (1976). Opakuju muze to znamenat cokoliv.