Pavel1212

Co znamená „^^“

Proč každý na Facebooku dává do statusů ^^? Co to znamená?

Nejlepší odpověď
barnajka

Na Facebooku jsem, ale přiznám se, že všechny tyhlety paskvily typu LOL, OMG, ROFL, BRB, IMHO…jsou na mě moc :) A co se smajlíků týče, „zamrzla“ jsem u základní sady: úsměv, smích, smutek, zmatenost, pláč, mrknutí :))

Co znamenají ta dvě obrácená „véčka“, jsem netušila ani náhodou, ale sama jsem byla docela zvědavá.

A našla jsem, že:

^^ úsměv /oči/

Tak jsme zase o něco chytřejší :))

PS: Tohle je Paroubek :-°(

Doplňuji:
Nejsou prsa jako prsa, přátelé :))

(. Y .)

Zdroj: http://smajli­ci.info/smajli­ci-zakladni/index.html

Další odpovědi
anonym

Jee a ja myslela , ze to jsou prsa. 🙂 Ale hned mi to bylo divny – u me by musely byt ty sipky dolu. 🙂 -iv-
Doplňuji:
A Zdendo KT – tys me fotil kde ??? 🙂

Zdenda KT

(.)(.)
tohle jsou prsa :)