irij

Co zmamená zahraniční server?

Co znamená, že nějaký seznam Např. deviantů , bude přístupen ze zahraničního serveru? mohu se tam z ČR dostat?

Nejlepší odpověď
lukas

Pokud je tento server (počítač poskytující služby ostatním) veřejně přístupný, tak samozřejmě ano.
Internet jsou počítače a další zařízení propojená v síti, znamená to že pokud je jakékoliv zařízení „připojené k internetu“ stává se jeho součástí a můžete se k němu dostat z jakéhokoliv jiného místa na internetu. Pokud samozřejmě přístup není nějakým způsobem zablokovaný.