Co zbusobuje akne??

muze akne take zpusobovat krome tvore a ucpavani se mazu , take kdyz jim treba sladke veci a nebo bramburky a taak ??…

Nejlepší odpověď
Klarisa

Akné je také způsobeno nezdravou stravou,doporučuji vám pít violkový čaj 3× denně neslazený,omývat čajem místa kde je akné nebo potírejte místa levandulovým olejem-smíchejte 5 kapek éterického levandulového oleje se 2 polévkovými lžícemi oleje mandlového.Mléko a med jsou prostředky proti kožním nečistotám.smíchej­te stejným dílem med s mlékem,přidejte štávu z půl citronu a vše v láhvi protřepejte.Denně potírejte večer postižené místo.Ráno ho vlažnou vodou omyjte.

Další odpovědi
Nuk nuk

Akné je způsobeno především hormóny, ale nečistoty jeho vzniku napomáhají. změna stravy a správná péče o pleť jsou tedy jistě na místě.