inf

Co zákon jasně hovoří, že je jízda?

Co zákon jasně hovoří, že je jízda? Hm? Co když ti policajti budou tvrdit, že sem s tím autem jel? Oni byli tři a já byl sám.
Doplňuji:
Bylo to v takové temné uličce, tak myslím, že žádné svědky neseženu a navíc byla tma jak v ranci. Co mám dělat? Mám ještě nějakou možnost?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To je těžké. Sežeň svědky (co nejvíc). Já vysekal švagra sice z jiného přestupku a to ho dokonce ti policajti legitimovali. Prostě to nebyl on a basta. Je pak prošetřovala inspekce.
Nesmíš se dát. Tedy pokud jsi opravdu nejel.

Další odpovědi
standa

Zákon nezná pojem „jízda“.

V zákoně se používá jiný pojem, a to ŘÍZENÍ VOZIDLA, ale z vašeho pohledu není nikde přesná definice…

…více viz odpodvěď na vaši obdobnou otázku, na kterou odkazuji níže ve zdroji

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-jeste-otazku