Zlatý

Co zajímavého umožňuje funkce Benchmark drive v Defraggleru?

Po analýze disku vždy vidím právě tuto možnost, ale bojim bojim - raději jsem nezkoušel ))
Doplňuji:
Tuto funkci mají jen novější verze Defraggleru a v anglických diskuzích jsem se pouze dovtípil, že to snad umožňuje nějakou optimalizaci, zrychlení atd. Psalo se tam sice dost, jenže ten strojový překlad je v tomto případě na prd. Stařičká mašina mně šlape, tak nechci něco zbytečně zmrvit. Ale jsem zvědavý ))
V každém případě děkuji všem za odpověď !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak píše česílko - je to test hardwaru, v tomto příapdě test pevného disku.

Ono záleží, jaký disk máte - ne všechny disky Defragglerí benchmark podporuje. Co jsem tka vypozoroval, zřejměpodporuje všechny PATA disky, ale u SATA disků to má jen u několika málo...

Jestli se mi tu ukáže nějaký počítač s Defragglerem nebo budu nějakej instalovat, tka se schválně na to podívám. zatím bych vyčkal na jiné rádce nebose na to vyprdnul a nechal to být.
Dělejte pravidelně tu defragmentaci, aspoň tak jednou za měsíc a jednou za čas (třeba jednou za půl roku) bych spustil chkdsk na kjontrolu povrchu pevného disku.
Spustíte ho v Start-Spustit-napíšete cmd. Do příkazového řádku, který se příkazem cmd spustí, napíšete chkdsk /f. Zřejmě to bdue chtít restart počítače, který stiskem klávaesy A potvrdíte a kontrola začne po restartu počítače. Případně můžete použít přepínač r míto f, kontrola a případná oprava potrvá ale mnohem déle.

Další odpovědi:

Benchmark se označují různé testy hardwaru. Tady to bude rychlost čtení/zápisu HDD. Sice mám Defraggler, ale po analýze mi nabízí jen defragmentaci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.