Co zajímavého se vám kdy zdálo?

Poslední dobou se mi zdají opravdu zajímavé sny. Někdy ani nevím, o co ve snu šlo, ale rozhodně byly všechny velmi zajímavé. Například se mi zdálo, že jsem v nějakém zvláštním bludišti z trubek, které se porůznu posunují a já se musím dostat ven. Měli jste také nějaké zvláštní sny, o kterých dlouho po ránu přemýšlíte? Vsadím se, že každý z vás jeden takový určitě měl. Velice by mě zajímalo, co zajímavého se vám kdy zdálo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Nedávno se mi zdálo, že kolega v práci zkolaboval, prostě ležel najednou jako prkno a hotovo, sanitka hadr a už ho vezli. :-)

Stříbrný

Mně se na dnešek např. zdálo, že jsme s přítelem měli syna (asi 2-letého) a měl na obličeji pihy (jako mívají zrci). Pořád jsme řešili po kom je asi tak má =D, protože v našich rodinách pihy nikdo nemá =D.
Nebo se mi taky zdálo o porodu - najednou, že jsme měla novorozence u sebe - když jsem se vzbudila, tak to se mnou pěkně mávalo. Jsem si řikala jaký to bude asi naživo, když ve snu mě to tak "sebralo" a i po probuzení.

Zlatý

Mé sny se snad nedají publikovat.Kdy by mé sny šly nafilmovat,byly by trháky století! Nechápu kde se to ve mne bere!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.