spicerius

Co zahrát/zarecitovat na německé olympiádě? Nápad na vtipnou scénku?

Zdravím,
za pár týdnů začíná olympiáda v německém jazyce, kde každý má zazpívat, zahrát nebo recitovat něco německy. Rád bych tam zahrál nějakou vtipnou scénku ve dvou, o překlad nejde ten udělá učitelka aby to bylo jak se patří, spíš že mi nepřichází žádné nápady co tam zahrát. Nemáte nějaký návrh na jakoukoliv cca 5ti minutovou scénu, nebo zajímavý recitál..? Díky

Odpovědi
www

Je to olympiáda, nikdo tě nenutil se přihlásit, tak pracuj, snaž se. 😉