Co zabírá na patní ostruhu?

mam patni ostruhu .viditelnou se zretelnou bouli na pate zajimalo by mne jestli mi po lecbe ta boule zmizi zatim mi doktor napsal ultrazvuk .myslim ze nezabere

Nejlepší odpověď
sejtanka

Měla sem ostruhy na obou patách,před dvaceti lety sem prodělala operaci obou nohou a mám klid.Myslím,že je to nejrychlejší a nejůčinější řešení.

Další odpovědi
hanjimka

Já měla ostruhy v obou patách ze spodu.Při došlapu dost bolestivé.Napřed bylo ozařování,pak také ultrazvuk a pak ještě před možností operace mi paní doktorka do každé té ostruhy píchla dost bolestivou injekci.S tím že pokud se to nespraví tak následuje operace.Za měsíc se ostruhy lekly či co a bylo po nich.Je to tak 13 let a zatím mám pokoj.

anonym

Tak tuto proceduru jsem prodělal i já.
První bylo ozařování,ultrazvuk a nakonec jsem byl s ostruhou na operaci a od té doby mám klid. Kdyby tě lékař poslal hned na operaci,ušetřilo by se spousta času a peněz ze státní kasy.

hanulka11

http://www.ra­zovevlny.cz/os­truhapaty/index­.html