Weroniq

Co za rybu je tilapie? Je jako pangasius?

je taky bez kostí nebo ne? a jak chutná? na internetu jsem našla akorát že je z Afriky od Nilu, proč ji začli teď nabízet víc i u nás?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Moc často ji u nás nemají -filety jsou zbaveny kůže a kostí, je jemná a hodně vhodná i pro děti protože mám moc dobré masíčko-chuťově .
Je sice cenově dražší, ale pochutnáš si na ní

Další odpovědi
baghira

No tak z principu má kosti každá ryba, jinak by nedržela tvar :) ale do obchodů chodí opracované filé, kde by už kosti být neměly (teoreticky).
Proč ji začli nabízet? Protože je levná , dobrá a hlavně rychle a bezproblémově se množí :)

Zdroj: http://www.li­dl.cz/cps/rde/­xchg/SID-E18DB921-6BB95085/lidl_cz/hs­.xsl/5279.htm