TONICK

Co za hybrida?

Zdravím, chci se informovat, zda-li nevíte o nějaké chytrém telefonu, s jakýmkoliv jiným OS než Bada, který by šel nějak využít i jako „zásuvný modul“ do notebooku či tabletu. Resp. že když bych potřeboval využít tablet či notebook, musel bych do něj vložit mobil, aby fungoval 🙂 Rád s tímto experimentuji a chtěl bych vyzkoušet něco nového.. Teď mám smartphone s OS bada (katastrofa) a netbook Asus Eee 1008HA (taky nic moc), tak chci trochu inovovat inventář :) Děkuji :)

Odpovědi
anonym

ASUS TRANSFORMER je to nejlepší, co v téhle oblasti existuje, asus do budoucna chystá hybridní tableto-telefon 🙂 zásuvný tefon do tabletu, a připojitelná klávesnice k tabletu – více v článku http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/asus-eee-pad-transformer-tablet-notebook-oboji/sc-3-a-1315821/defau­lt.aspx
Doplňuji:
operačním systémem je v ASUS TRANSFORMER Android jakožto vůbec nejrozšířenější mobilní platforma

astroamateur

novika od asusu se jmenuje Padphone a je to tablet s dotykáčem ale tablet nefunguje bez mobilu mužeš si i za příplatek koupit i klávesnici jako dobíjecí modul :)