Pokročilý

Co z toho ženská má?

Kyž žena dělá orální sex muži,má z toho něco?
Doplňuji:
Moje stará mi říká,že z toho nic nemá,proto se ptám.Mě to třeba vzrušuje,když to dělám ženě.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Takto zkuste a uvidíte..

Další odpovědi:

Bronzový

Někdy prasklé koutky:-)
Doplňuji:
To zasne.proč by to jinak dělala,ale rozpitvávat to tu nebudu,ať se každý zeptá doma.

Zlatý

Já jsem četla v jedné diskuzi na netu že nic, že jí akorát bolí huba po tom :-)

Zlatý

domnívám se, že ne; bývá to obvykle prezentováno tak, že jím dělá dobře především tomu muži a muž si ten orál musí nějak patřičně "zasloužit". Pro srovnání, co když dělá muž orál ženě?

Bronzový

No ja jsem asi zvlastni pripad, ale me to rozhodne bavi. Skoro nejvic ze vsech aktivit. to jsem si nepopletla otazku :) opravdu me bavi, oralni sex delany mnou muzi ;-) ale obecne vim, ze zeny to asi vetsinou delaji, jen proto, ze se to libi jemu.
Jeste doplnuji, me to i vzrusuje. ale jak jsem psala vyse, podle vseho, co vim obecne i konkretne (treba od kamaradek) jsem asi vyjimka.

Zlatý

Tak moje paní to moc ráda nedělá,protože si prý musí potom vytahovat za bičík spermie co jí zůstali mezi zuby.:-(

Zlatý

Opravdu jenom valím oči,jak zde o této aktivitě mluví zasvěceně někteří muži,to je teda zábava,osobně si myslím,že ani jeden z partnerů by toho druhého neměl nutit k něčemu k čemu má odpor nebo se jí/mu to ekluje.
V milování je dovoleno vše, co se líbí oběma. V sexu je přípustné vše, na čem se s partnerem dohodnete a co vás vzrušuje.

Zlatý

Co z toho má? No přeci semeno v ústech :D

Stříbrný

Ach ty ženy.Čert,aby se z nich vyznal.

Pokročilý

Uf .. "stará", jste asi v důchodovém věku předpokládám, ale ani tak by mne nenapadlo říct mému choti - starej. - no to je fuk.

Nicméně, ve většině případech z toho žena skutečně nic nemá, může ji to bavit, ale není to jako u mužů, které to vzrušuje. Žena to má v tomto ohledu trochu složitější. Proto se o nás říká, že jsme náročné :-)

Bronzový

Já z toho mám radost, když se to partnerovi líbí. A koutky nikdy popraskané nemám. :-)

no, jestli jí říkáte stará, tak se ani nedivim, že z toho nic nemá :))
jinak nesouhlasím s tím, že to holce nic nedává, mě to jednak baví, jednak vzrušuje, a to si dovoluji považovat se za holku; a z diskusí s jinými slečnami vím, že to rozhodně není ojedinělé

Diskuze k otázce

Zlatý

rynek878

Jsem ohromen,jakým humorem srší Miroslavst a to prosím není jenom u této otázky,ten dovede zaperlit skoro u každé, kde odpovídá.

Zlatý

Miroslavst

Alespoň se pokouším vnést do odpovědi, případně otázky trošku odreagování, namísto strohých odpovědí typu:
podívejte do zdroje.

Zlatý

kropitko

I Miroslavst má svoje dni. Některé jeho odpovědi jsou dobré,no a občas hold zaperlí.

Bronzový

martina1

Fuj,jak může chlap říct stará?Zajímalo by měkolik jí je,abych pak podle vás nebyla senilní důchodkyně.To záleží na každym.Nemůžu tvrdi,že když mě se to líbí,tak se to tudíš líbí všem ženským.Zkuste si promluvit proč se jí to nelíbí,hlavně ji nenuťte.Taky často manžela pošlu do háje....

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.