Avatar uživatele
anonym

Co z toho máte nejraději?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

Kávu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Čokoládu

Doplňuji:
Čokoládu mám ráda mléčnou i plněnou, ledovou a sojovou. Ale nejraději mám knihy a jejich čtení.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panxnotdead

Spaní

Doplňuji:
Ale o víkendu i filmy, když nemusím brzo vstávat.

Upravil/a: panxnotdead

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Spaní

Spaní, protože to je k životu nezbytné.Kvalitní spánek je pak pohodou do dalšího dne.
Všechno ostatní jsou věci zbytné, které můj život neovlivňují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Kávu

Doplňuji:
Cigarety a filmy vůbec. YT a čokoládu občas. Spaní jen z nutnosti.

Upravil/a: Orange

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Spaní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Spaní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

Čokoládu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Spaní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arya1

Spaní

Doplňuji:
Spánek je přeci pro život důležitý. Bez jiných věcí, které jsi zmiňoval, se žít dá…

Upravil/a: Arya1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Čokoládu

Sice čokoládu vůbec nemusím, ale protože mám nejraději lásku, zdá se mi k ní taková nejsladší. Možná by tam mohl být i spánek, ale já toho moc nenaspím, ten je pro mě spíš nuda:-)
YouTube – to je mi celkem ukradené, kafe nepiju, cigarety nenávidím, tak nakonec z toho nejpozitivněji vycházejí ty filmy – nejlépe Čokoláda…ta je také o lásce…takže jsme zase na začátku…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Čokoládu

Doplňuji:
A filmy.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
otaznik007

Filmy

Asi takhle… 1. Bijáky (no, už dlouho jsem nebyl v kině…), 2. Čokoška (ta mi spraví náladu), 3. Dát si dvacet (oblíbená část dne), 4. Vídka (občas se kouknu…) a 5.Cíga (ffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­ffffffffffffffffffffffff­fffuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjj­jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj­jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj­jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj­jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj­jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj­jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj­jjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!

Zkus se zeptat za dvacet let :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CoreCZ

Youtube

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Blblblblb

Čokoládu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Spaní

jejej,ja bych spala a spala.a po probuzeni kavu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

knihy

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

knihy taky 🙂

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek