Co z toho máte nejraději?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Filmy 6% Kávu 13% Čokoládu 31% Cigarety 0% Spaní 44% Youtube 6%

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Kávu

Další odpovědi:

Čokoládu

Doplňuji:
Čokoládu mám ráda mléčnou i plněnou, ledovou a sojovou. Ale nejraději mám knihy a jejich čtení.

Pokročilý

Spaní

Doplňuji:
Ale o víkendu i filmy, když nemusím brzo vstávat.

Stříbrný

Spaní

Spaní, protože to je k životu nezbytné.Kvalitní spánek je pak pohodou do dalšího dne.
Všechno ostatní jsou věci zbytné, které můj život neovlivňují.

Bronzový

Kávu

Doplňuji:
Cigarety a filmy vůbec. YT a čokoládu občas. Spaní jen z nutnosti.

Spaní

Bronzový

Spaní

Pokročilý

Čokoládu

Zlatý

Spaní

Pokročilý

Spaní

Doplňuji:
Spánek je přeci pro život důležitý. Bez jiných věcí, které jsi zmiňoval, se žít dá...

Zlatý

Čokoládu

Sice čokoládu vůbec nemusím, ale protože mám nejraději lásku, zdá se mi k ní taková nejsladší. Možná by tam mohl být i spánek, ale já toho moc nenaspím, ten je pro mě spíš nuda:-)
YouTube - to je mi celkem ukradené, kafe nepiju, cigarety nenávidím, tak nakonec z toho nejpozitivněji vycházejí ty filmy - nejlépe Čokoláda...ta je také o lásce...takže jsme zase na začátku...:-)

Bronzový

Čokoládu

Doplňuji:
A filmy.

Pokročilý

Filmy

Asi takhle... 1. Bijáky (no, už dlouho jsem nebyl v kině...), 2. Čokoška (ta mi spraví náladu), 3. Dát si dvacet (oblíbená část dne), 4. Vídka (občas se kouknu...) a 5.Cíga (fffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Zkus se zeptat za dvacet let :D

Youtube

Čokoládu

Bronzový

Spaní

jejej,ja bych spala a spala.a po probuzeni kavu.

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

knihy

Zlatý

Sůwa

knihy taky :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.