zzzzz

Co z takových „dětí“ vyroste? Vrazi?

Až se mi slovo děti příčí použít:-(((

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/345598-dve-skolacky-ubily-kladivem-dva-psy-jejich-rodina-prihlizela.html

Ani nevím kam to zařadit, kategorie hnus nám tady chybí:-(((

Všem předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

Smutné, nepochopitelné, odporné, jak se zmiňovaní jedinci zachovali k němým tvářím a jak nízký trest si zřejmě za to odpykají!

Určitě se na chování provinilců podepsala výchova, prostředí, ve kterém žili, zřejmě jim chyběla láska, citové zázemí. Vždyť ani příbuzní nebyli zaskočení jejich činem.

.Proč si tito lidé pořídili psy, jejichž vášní je lov. Takže měli držet psy odděleně od slepic, aby se k nim nedostali.

Za všechny chyby dospělých zaplatila zvířata, která by určitě hezký vztah lprojevovala lidem " psí láskou". a oddaností.

Bohužel, týrání zvíře je časté. Domácí zvíře se samo o sebe nepostará.

Další odpovědi
anonym

Zkazila´s mi večer…!!!
:@
Ty ´děcka´ za to nemůžou – chybí jim emoční stránka výchovy, chybí jim empatie a soucit.
Ti dospělí? – jo – ti by zasoužili – ale taky jim (v jejich výchově) musí něco chybět.
___
Nechce se mi nad tím ani moc přemýšlet…
___
Co z nich vyroste? – už vyrostlo – to dospělí jsou stejně emočně tupí, jako ta děcka.

setapouch

Lidi, chovejte se alespoň jako zvířata!
Doplňuji:
Nějak mi ten článek vzal náladu.

Daniel16

Možná bude tahle odpověď smazána, ale… Nejsem žádný rasista, ale nebyli to cikáni? Podle těch jmen ano… Je mi 13 a rozhodně bych takovou věc nespáchal… Cikáni, tedy „Romové“, jak někdo říká, se prostě chovat neumí… Ano, někteří jsou v pořádku, ale myslím, že 90 % jich to tu narušuje… Znáte nějakého slušného Roma?
Doplňuji:
Adula: Já názor neměním, pro mě žádný Rom neudělal nic dobrého… My jsme žili 6 let v domě s Romy a jen rušili, nadávali a dělali nepořádek… Ve třídě jsem se kamarádil též s Romem a poté jsem zjistil, že mi kradl a následně ničil věci… Šanci jsem jim dal a druhou ode mě nechtějte…

Adula.57

Daniel16: Slušných romů je spousta, a je nespravedlivé je házet všechny do jednoho pytle, přestože s vámi souhlasím. Ale i ,,normální´ lidé toho jsou schopni, tak neházet všechno na romy.
Tenhle článek je strašný, vůbec nechápu jak to někdo mohl udělat.

zjentek

nic se ti příčit nemusí, však to taky nebyli děti ..to byly holčičky
Doplňuji:
ten alkohol je tady zcela druhořadý, jakoby opomíjený ..jó jó, s tím chlastem vám to (lidem i holkám) vysvětluju dnes a denně ,)

Agneta

Tak zatím do nich stát pumpuje peníze, ale až na to jednou ty prostředky dojdou (- a
to je jen otázkou času), tak to pak „nějak“ dopadne, a už se rýsuje, jak asi, takže pak nebude moci nikdo říkat, že o ničem nevěděl…:D

anonym

To jsou kreteni, však se podívej, jak žijí, jak mluví, absolutně bez emocí řekla, jak to dělaly a byl u toho i dospělý. Já vůbec nevím, jak se k tomu vyjádřit a jestli jsem dobře pochopila, mají tam už další psy? Kdyby je aspoň ta rodina sežrala, ale bylo to uplně zbytečné, bezcitné, nemám slov, doufám, že je pořádně potrestají.

Lurius

Nejspíš dostanou práci v Číně

huxa

Kristína? To je doopravdy jméno?

Zabít psa/psy není přeci trestné. Týrat je pomalou smrtí ano, ale jedna rána přesně mířená nikoliv, nebo ano?

marci1

Ke všemu podle veterináře byli psi pohřbeni zaživa. ☹
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/zahranici/chte­li-jste-videt-ty-co-utyraly-pejsky-foto-bez-cenzury-uvnitr.html

anonym

Adula57: …„Ale i ,,normální´ lidé toho jsou schopni“…
___
Houbeles…
___
„Normální člověk“ toho psa vezme na poslední procházku do lesa, pak jej tam vodítkem přiváže ke stromu – a nechá ho prostě chcípnout – žízní, hlady, nebo zaživa sežrat červy…
Nebo jej hodí do popelnice – aby se o smrt toho psa postaral lis popelářskýho auta…
___
V tomto kontextu to, co udělaly ty holky (pomíjím nějakou prezentaci na FB či kde), je vlastně plné soucitu (jen neuměly zabít dost šetrně).

zzzzz

Adula, asi máte s cikány jiné zkušenosti než já.
Netvrdím, že žádní slušní nejsou, jen jsem žádného slušného nepotkala.
Ostatně když jsou tak skvělí, proč jsou neoblíbení?

zzzzz

Vlastně Gipsy.cz, ten je fakt OK:-)))

Pepa25

Myslím, že netřeba řešit původ, zvláště když mají růžovoučkého „děda“.

setapouch

Huxa: dve rany, natoz snad padesat neni totez co jedna rana.

zzzzz

Presně tak, je rozdíl zabít z milosti, ale ty dvě zabíjeli z radostí a to je hnus:-(((

anonym

Nevím, jestli s radostí…
Spíš ne…
Jen si – třeba – neuvědomily možnou bolest.
___
Zabíjet z radosti – nebo s radostí – je podivné a svědčí to o poruše osobnosti.
Zabíjet z neznalosti – svědčí o příliš nízkém věku ´zabíječe´ pro pochopení – o co se vlastně jedná (psychickém věku, může jít i o mentální poruchu) – malé děcko klidně zašlápne mravence (kdyby bylo dostatečně fyzicky velké, zašlápne se stejným pocitem třeba člověka – nebo i slona).

huxa

Ale nikoliv nelegální.

setapouch-dle statusu dali 2 rány a psy byli K.O., což je stejně věrohodný zdroj, jako novinky, tudíž není nikde problém.

anonym

Mám pocit, že je nelegální takto zabít psa…
Ale to je to ´nejmenší´.

setapouch

„…Ten hnědý jich dostal minimálně 50 a nic,“ uvedl na sociální síti Martin.
Vychazim pouze z clanku, "socialni site“ nepouzivam.

zzzzz

Huxo, já to nemám v právo a zákony, legálnost nechám na policii a případném soudu.

Regina – najdeme dalšie obetě.
Kristina – tomu verr baba.

Ptám se co z nich vyroste???

zjentek

Jeden čokl nechtěl zkapat, ten druhý byl po dvou ranách OK,“ napsala Kristína. ..tak to vypadá, že byli oba oukej

zzzzz

Zjentku jsem myslela, že OK a KO je rozdíl:-)) teď mě dopletly, tak nevím, jak tomu mám rozumět, jestli byl OK živý, nebo OK mrtvý???

huxa

No vidíte, novinky všechno překroutí. Holky akorát zocelují mláďátka, aby něco vydržely :D

zzzzz

Huxo fuj:-D