Co z načatým večerem?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Sedíme venku… vínečko a něco dobrého, nejde stále jen sedět doma.
Přeji hezký zbytek večera a klidnou noc a pěknou neděli všem

Další odpovědi
johana 56

Trochu závidím těm,co mohou sedět venku.U nás prší a je chladno.Ale dobré vínko nechybí ani doma.

Jikra

Vypínám komp a jdu na jedno!

ten který je

Je tady spousta věcí do kterých bychom se měli společnými silami pustit.Tak jedem přátelé.:-)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nezodpoveze­ne

roxy52

To vím úplně přesně-jdu do práce na noční.Někdy mě už připadá,že mám snad 40 nočních za měsíc 😉

hanny 2

Sedím u PC a v TV mi jede Marečku…