natalenkat

Co vytvořit?

Už delší dobu se zajímám o D.Y.I.. Jenže je mi 12 (20.března-13 let), nejsem zrovna moc šikovná, ale chtěla bych něco zkusit. Něco si vyrobit, zkusit něco nového, ale něco lehkého, protože jsem opravdu nešika. Máte nějaký nápad, nebo opravdu hodně podrobný návod? :D Prosím něco pro nešikovnou malou holku, která chce zkusit něco nového. ;))
Moc děkuju za rady..

Nejlepší odpověď
Alesh

Něco takového?

Zdroj: http://www.you­tube.com/play­list?list=PLrGkMgi­EiAjAMELcSJTQKow­w3rWpQDtOu

natalenkat

Děkuju za pomoc! :)