NeedHelp:(

Co vyrobit rpo svého kamaráda na Vánoce do školy a dát mu to? Já jsem kluk a on TK co mu dát?

?

Odpovědi
Jádrohlod

TO Krakis : tipnu si: rpo = pro a TK = taky ??

Krakis

Co je rpo a TK ?

dnb

Odpovědi jsou určeny k diskusi! Podobné otázky a odpovědi je dobré psát do diskuse, výše. Do odpovědi patří pouze: Jaký výrobek by jste vyrobili na vánoce kamarádovi? > ODPOVĚĎ, já bohužel nevím

mojitek

TK ? = ?

dnb

KRAKIS: Myslím že rpo je překlep písmen. RPO > PRO. A TK je zkráceně TAKY. Tyto zkratky se poslední dobou rozjeli hlavně na facebooku, podobně jako jj. nn. rt. tk. pt. pj.....atd.