Nechápavé

Co vyrobit rodicum na Vanoce ?

Nemel jsem penize na koupeni darku..Ale nevim co jim mam dat..Co bych mohl vyrobit ?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Proč jsi se na to nezeptal před měsícem, lemple?

Další odpovědi
dáma z ČR

Nevím kolik ti je, ale pokud jsi starší a umíš vypalovat a znáš vkus rodičů, tak zkus vypálit nějaký film:) Lepší něco než nic.

Nebo se podívej na internet, tam je určitě spousta tipů na dárky, záleží na tvojí šikovnosti a podle toho, co máš doma. Pokud jsi mladší a umíš celkem pěkně kreslit, tak něco nakresli:)

Hlavně se pokus rodičům něco dát, i malá drobnost vyrobená doma udělá radost, někdy víc než drahé kupované dárky.

gecco

Včil???
😉
Slib jim, písemně, že už budeš ´hodný´, budeš se dobře učit a začneš nad svým chováním přemýšlet – pokud to i dodržíš, pak si lepší dárek nemohli přát…
😉

uccello

Tak jim řekni, že jsi neměl peníze na dárky, ani na materiál, ze kterého bys jim je vyrobil. :)

dejavu

Už snad jen poukázku třeba na výlet s překvapením. To ti oddálí čas vymyslet kloudný program na jeden krásný den pro ně, který jim obstaráš sám ze své fantazie.

Nevíteto?

Nakresli něco (co mají rádi) 🙂