Zvědavý

Co výrazně posiluje obranyschopnost ??

a žádné actimeli – to znám
Doplňuji:
a co ještě posiluje imunitu organismu ??

Nejlepší odpověď
anonym

sauna, stačí i studená sprcha, pohyb venku a tím nemyslím autem, ovoce-zlenina
Doplňuji:
v některých případech i zbraň

Další odpovědi
anonym

Brnění – leč nikoli v koleni…
😉
Rozmanitá strava, přiměřený pohyb, dostatek vitamínů.
Výrazně ti – aktuálně – imunitu posílí dodání toho, co ti aktuálně chybí.

zzzzz

Psychika.
Pokud je člověk v pohodě, tak má imunitu silnou.
Pokud je pod tlakem, tak mu nepomůže ládovat se doplňky ani po kamiónech.

Vše to máme v hlavě .-)))

NikkiHeat

Ano, jak píše ZZZZZZ.....nutnost posilovat ducha, duševno. Vyhýbat se stresu, případně se mu naučit čelit, neuzavírat do sebe negativní emoce, najít vnitřní harmonií a rovnováhu např. cvičením jogy apod.

marci1

Nestresovat se a co nejvíce se hýbat.

mosoj

Jíst holuby z nosu.

da ny

Hlavně NE ráno studená sprcha, srdce potřebuje ráno teplou vodu, ne šoky. Zakončit srchou chladnou či studenou. Jinak i zde dobré rady :)
Posilovat spánkem mezi 22 – 24h, ideálně ráno nevstávat před 7h ranní :), bez stresu, zdravý pohyb, pestrá strava s dostatkem potřebných minerálů a vitamínů = palivem pro mozek (i když si tělo mnohé umí „vyrobit“ samo).
Na podzim, pro ty co stále marodí (virózy) a trápí je i jiný moribundus :
http://lekarna­expres.cz/eshop/pr­odukt/b17-apricarc-s-merunkovym-olejem-cps-150-30
http://www.te­rezia.eu/cz/pro­dukt/b17_apri­carc_s_merunko­vym_olejem
jde to i bez toho

anonym

Taky líbání, kdy dochází k výměně bacilů a tělo si vytvoří protilátky.
ćistota půl zdraví a špinavost celé. :D

mosoj

Na co líbání. Stačí jíst holuby z nosu.

zzzzz

Tak každého vzrušuje něco jiného:-DDDDDDDDDDD

zzzzz

Přesně tak, máme dva druhy imunity, vrozenou a získanou a k té získané patří, sbíráni a poznávání bacilů. Čím dříve, tím lépe. 🙂