IQ tykve

Co vypovídá o člověku, konkrétně prodejci potravin, který etiketami s cenou se zrovna strefí na datum spotřeby ?!

Nejlepší odpověď
Deli

Zřejmě chce to datum tak trochu schovat.
Není to dobrý prodejce.
Sama jsem výrobcem a též prodejcem svých výrobků. Na tom, aby etikety byly čitelné, přehledné a obsahovaly vše, co je třeba, si dávám hodně záležet.

Další odpovědi
anonym

Nevidím v tom žádný problém. Datum spotřeby nikterak s cenou nesouvisí, ne? Prostě výrobce vyrobí potravinu, stanoví datum spotřeby a on nebo prodejce (podle toho o jaký druh prodeje se jedná) tuto potravinu nabízí .
Toochu opatrná bývám u data „doporučené“ spotřeby v souvislosti se slevou.
Alespoň tak jsem pochopila zadání otázky.

marci1

Člověk si pomyslí, že je to již prošlé datum spotřeby. Vždy si vybírám takové zboží, kde datum přelepeno není. Někdy jsou přelepeny dokonce všechny kusy jednotlivého druhu zboží. Nemám pak důvěru k prodejci.