ptáč

Co výplaty ve stavebnictví, dostal taky někdo mzdu 13198 korun jako já? Zateplováky budov.

Práci věnuji svůj volný čas.

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak to mi stačí akorát tak na boty nebo bundu, s velkým štěstím na oboje:DDD

Další odpovědi
jáára

to máš exekuci?

redy

To tě berou dost u huby,jak se má šéf? :)

KK1

A nebylo tam třeba nějaké odbahnění, vysušení ?

Hlada

Jako přivýdělek ve volném čase to je dobrý.
Teď ale vážně. Stalo se zvykem, že tyto stavební práce jsou od investora několikrát překupovány, na jejich provedení jsou nakonec najímáni nádeníci nebo soukromníci Švarc systémem, kterým se neplatí, protože zaměstnavatelé vědí, že se nebudou bránit. Kvalifikovaný zedník nemá šanci. Smlouvy se neplní, lidí je dost. Jsou dvě cesty. Buď si platit pojištění právní ochrany a věčně se soudit nebo změnit profesi na práce, na které není možné najmout nádeníka.

ptáč

@Hlada zaměstnanecká smlouva, většinou se prodlužuje o rok. Můj volný čas k práci je pracovní doba určená ZP. Je to velká firma, vyrábějí a montují okna.

ptáč

@redy 18 mil. ročně.

redy

Jak píšeš je to msta,cos mu udělal?
Na druhou stranu sou i nižší mzdy ☹

ptáč

Jsou i nižší msty, pokud vůbec jsou. Dá se dělat i zadarmo.

ptáč

www.platy.cz : Váš plat je o 16 % nižší než průměr.

ptáč

@jáára nemám exekuci, to je msta, ne mzda. Když si na to člověk zvykne, tak se na to těší. Pěkné Vánoce.