Moniccc

Co vymyslet za hru pro maturanty?

Zdravím,
ve škole děláme v angličtině prezentace na maturitní témata, které zahrnují i cca. 10-ti minutové hry. Často se tam objevuje pantomima, pexeso, oběšenec, skládačky. Nevíte o něčem více originálním? Budu mít prezentaci o USA.
Moc děkuju za případné rady a návrhy :)

Odpovědi
martuti

flašku 😁

Kelt

Možností je spousta, například jeden bude myslet na nějakou věc a ostatní se ho budou ptát otázkami a ten odpovídá buď ano, nebo ne.
Nebo slovní fotbal, někdo řekno slovo například dog, druhý musí říct slovo na poslední písmeno toho slova, tedy goose, jde vymezit okruh slovíček atd.
Nebo vyprávění nějakých příběhů, vymyšlené scénky, popis něčeho, někoho.
Nebo vybrat si několik písmen a kdo napíše více slov s těmito písmeny.
Všechno jde dělat formou soutěžení družstev, týmů.
Nebo napsat na lístek nějaké názvy zvířat, povolání, činnosti, cokoli, lze měnit a každý by to měl použít v několika větách, nebo to říct opisem a ostatní by měli poznat , co to je. Můžete skládat verše, cokoli. Učitel to uvítá. Atd.

arygnoc

čo máte furt s tými prezentáciami?

prečo nie prednáška, výklad, ukážka?