Co vyjadřuje požadavek spoluúčasti na rozhodování?

Dobrý den,
prosím myslíte si, že na tuhle otázku – co vyjadřuje požadavek spoluúčasti na rozhodování?
se dá odpovědět následovně?…na rozhodování se podílejí dva a více manažerů- kolektiv, jednají společně. Požadavek spoluúčasti na rozhodování je výrazem potřeby demokracie, kontroly a průhlednosti.

Děkuji, budu ráda i za vaše odpovědi:)

Nejlepší odpověď
Hamon

Spoluúčast na rozhodování je, jak správně píšeš, že se na rozhodování podílí více osob.
Příklad: firma potřebuje peníze a já je mám. Můžu je do firmy vložit a přitom vznesu požadavek spoluúčasti na rozhodování. To znamená, že za to chci mít hlasovací právo při rozhodování.
Snad ti to alespoň trochu pomůže.