nesnasims

co vyhraje ten, kdo má nejvíce bodů za odpovědi?:D

Nejlepší odpověď
anonym

Nic,tady to není o umístění!

Další odpovědi
WeeBear

Při dosáhnutí stříbrné hvězdičky můžeš dostat tričko s logem Odpovědí (snad se ho jednou dožiju 🙂 ), každopádně na body se tu nehraje. A i kdyby, tak máš co dělat.. Rekord je zde už skoro 50000 bodů (uživatelka annas). 😉

BENYTA

Jsem tu jen kvůli tričku!
Ještě mi schází 347 bodů!
Doplňuji:
Už se na něj tak těším, že jsem vpředu zapomněla jedničku! Takže oprava – schází mi 1 3 4 4 bodů!

anonym

Morální renomé ostatních a uznání všech, včetně zelených nováčků, co se na to táží a díky neznalosti zatím ještě umějí uvažovat jen v materiální rovině.
Doplňuji:
Ad bolak, jsou tu tací, jejichž náskok není šance dohonit, tak si už zjišťuj kolik tě bude stát poštovné na adresu pravděpodobného vítěze kdesi na Moravě. A vzhledem ke každoročnímu zdražování České pošty by nebylo od věci už začít hubnout, protože balíky se platí podle váhy.

bolak

Ten kdo jako první dosáhne 100.000 bodů, vyhraje bolaka v dárkovém balení. Přijedu mu na tříkolce osobně potřást rukou s červenou mašlí na hlavě.

Dr.Axl: tak koukej zabrat!

hanulka11

NIC
Doplňuji:
zde není soutěž o ceny-jestli jsi přišel pro cenu…tak jsi tu špatně

Drap

Kdo bude mít nejvíce bodů si může poplácat po ramenou a všem ostatním něco poručit.

briketka10

triko má „uni“ velikost ? jsem dost hubená, abych ho nemusela posílat bolakovi, jeho doma nechci ani s tou mašlí..