Avatar uživatele
nesnasims

co vyhraje ten, kdo má nejvíce bodů za odpovědi?:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, rynek878, johana 56, bolak před 4490 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nic,tady to není o umístění!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Při dosáhnutí stříbrné hvězdičky můžeš dostat tričko s logem Odpovědí (snad se ho jednou dožiju 🙂 ), každopádně na body se tu nehraje. A i kdyby, tak máš co dělat.. Rekord je zde už skoro 50000 bodů (uživatelka annas). 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Jsem tu jen kvůli tričku!
Ještě mi schází 347 bodů!
Doplňuji:
Už se na něj tak těším, že jsem vpředu zapomněla jedničku! Takže oprava – schází mi 1 3 4 4 bodů!

Upravil/a: BENYTA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Morální renomé ostatních a uznání všech, včetně zelených nováčků, co se na to táží a díky neznalosti zatím ještě umějí uvažovat jen v materiální rovině.
Doplňuji:
Ad bolak, jsou tu tací, jejichž náskok není šance dohonit, tak si už zjišťuj kolik tě bude stát poštovné na adresu pravděpodobného vítěze kdesi na Moravě. A vzhledem ke každoročnímu zdražování České pošty by nebylo od věci už začít hubnout, protože balíky se platí podle váhy.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ten kdo jako první dosáhne 100.000 bodů, vyhraje bolaka v dárkovém balení. Přijedu mu na tříkolce osobně potřást rukou s červenou mašlí na hlavě.

Dr.Axl: tak koukej zabrat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

NIC
Doplňuji:
zde není soutěž o ceny-jestli jsi přišel pro cenu…tak jsi tu špatně

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Kdo bude mít nejvíce bodů si může poplácat po ramenou a všem ostatním něco poručit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

triko má „uni“ velikost ? jsem dost hubená, abych ho nemusela posílat bolakovi, jeho doma nechci ani s tou mašlí..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek