Hypnotic

Co vy? Změnili jste se po patnáctce?

Ahoj
Potřebuju se někam vypsat, už to v sobě nemůžu dusit. Tak doufám že mi poradíte, nebo mě klidně zkritizujete, je mi to jedno, hlavně že někdo napíšete ;)
Tak můj problém je asi takový:
Je mi patnáct, měřim necelých 165cm a vážim kolem 73 kilo, takže žádná sláva.
Ale hubnu a zatim jsem zhubla z 81 na aktuální váhu 73kg ;)
Kluka jsem nikdy žádnýho neměla a aby mi někdo řekl že mi to sluší? Nikdy…
Ani moc hezká nejsem…
Co myslíte, změním se ještě vzhledově?
V září nastupuji na střední školu tak do té doby bych chtěla zhubnout tak na 60 kilo tak na tom musím zapracovat, ale to je jedno, to se nějak snad zvládne když budu makat. Mě jde o to že se nikomu nelíbim a nikdo mi nikdy neřekl že mi to sluší. Když jdu po Praze nebo čekám na tramvaj, metro, tak na mě každý kouká jak na vola. Jako kdybych byla bůh ví jaký zjev…
Co vy? Změnili jste se po patnáctce?

Nejlepší odpověď
Awe

Nevím jak vypadáš, ale čím pěknější holka je tím více je osamělá…Na to příjdeš na střední a později.Když chlap uvidí nádhernou ženu řekne si, že už je zadaná a má „strach“ jí oslovit.Naopak když je žena průměrná nebo ošklivá každý to zkusí i když to není třeba z lásky.Já osobně znám spousty tlustých nepřitažlivých žen, které ale mají neskutečný počet chlapů zasebou a daleko více než pěkné.Tím ovšem nechci říct že pěkné ženy nemají žádné chlapy
Doplňuji:
Jinak kluci se na základní škole dívají pouze na krásu.Jde jim o to aby si nikdo neudělal ostudu.V 15-ti nemůžeš očekávat davy kluků pokud nejsi „modelka“. Na střední se dívají zase převážně na sex takže tam můžeš zabodovat,tam už takové nároky na krásu nejsou.No a ve starším věku už se dívají na charakter

Další odpovědi
bolak

Jsou holky který jsou hezký a hubený, ale myslej si že jsou tlustý a vošklivý, tak si strkaj prsty do krku aby byli „dokonalý“. Pak jsou holky který jsou vyloženě bůček se sádlem, ale domnívaj se že jsou tak akorát, a navíc sexy, a tak choděj v tangách a bokem jim teče kynutý těsto do buchet. Tohle všechno je jen o mentalitě, tak se sebou přestaň bojovat, přijmi to jaká jsi a budeš šťastná.

hanny 2

Snahu zhubnout ti chválím – ale rozumně!
Zkus se mít ráda,nemrač se,spíš se usmívej a buď příjemná ke svému okolí.
Starej se o sebe,pěkně se obleč,změň účes – to dělá hodně!Poraď se s mamkou nebo s kamarádkou.
Říká se „Nejsou ošklivé ženy,ale ty,co se neumí upravit.“ A je to pravda!

Nerevarin

Tvoje pocity jsou v tomto věku normální. Krása je subjektivní, třeba se někomu líbíš, ani o tom nevíš. Pokud chceš hubnout, tak doporučuju přírodní metody. Hlavně to chce pohyb, nežrat na noc a semtam si zacvičit.

Nuk nuk

Nijak zásadně jsem se nezměnila, dopěla jsem, ale vypadám stále skoro stejně.

Ale to jsi asi úplně číst nechtěla, viď? POkusím se Tě povzbudit. Ve Tvém věku jsem měla spíše opačný problém – podváhu. Byla jsem vychrtlá (nikoliv záměrně) a koneckonců stále jsem spíš hubenější a to už mám tři děti. Aby bylo jasno, co se atraktivity týče, ani příliš štíhlá postava není zrovna výhra v loterii a nějaká miss jsem také nebyla. V 15ti jsem také s nikým nechodila. Neříkám, že se mi nikdo nelíbil, ale s nikdo nejevil zájem o mne.Svého prvního „kluka“ jsem měla až ve 20ti a druhého až ve 31 :) Ten druhý je dnes můj manžel a nutno říci, že patříme snad mezi ty šťastnější páry. Dneska jsem tedy ráda, že to bylo, jak to bylo, ale tenkrát, ve tvém věku mě to také trápilo.
Dneska Ti můžu říct, že se nemáš čím trápit. Nevím, jak vypadáš, ale skutečná láska nekouká na vzhled ale někam víc uvnitř. Tomu pravému se budeš líbit taková, jaká jsi, protože mu s Tebou bude dobře. A další věc, čekání na toho pravého je trochu nepříjemné, vím to moc dobře, ale vyplatí se.
Jo, a lidé v metru neber jako měřítko, oni koukají do prázdna, ne na Tebe.

marci1

Buď úplně v klidu. Změní se kluci. Až si přeberou ty „modelky“, tak přijdou na řadu ty holky, které mají „něco“ v sobě. Opravdová krása je v duši a srdci. Možná to zní pateticky, ale tak to je. Však oni kluci ušatí na to přijdou ! 🙂
Doplňuji:
Po 15 letech života se tak trochu změní každý. I fyzicky i duševně.

gagaga

vam jeste nikdo v 15 nerekl , ze vam to slusi ??
me je 50 a taky mi to jeste nikdo nerekl ;(
verte, ze vedle me by jste si pripadala jako kralovna ! :)

  • iv-