Co Vy nato

malem jsem vyletela z kuze,kdyz jsem si precetla,ze Havel chce na hrad se svym doporucenim dosadit noveho prezidenta.Snad lidi,by meli byt v popredi a ne kamaracov.Kde to jsme,?je to uz vazne neunosne!
Doplňuji:
TO:Cukrar-pane/i ja jsem stech co nedrzeli svoje nazory ani za komunistu.A mela jsem nejednou problemy,tak ze mne v tomto cinkani napomohlo k svobodne myslence-jsem ceska ne srab.

Nejlepší odpověď
quentos

mám zato, že Havel by se s nikým špatným nepřátelil.

Další odpovědi
kropitko

Neunosné možná,ale zcela normální,vůbec mě to nepřekvapuje,tohle se v naší politice děje téměř denně

anonym

Ne a ne a nedá mi to. Ozvu se.Snad i ten Havel má právo na vlastní názor. Ne že bych mu bezmezně všechno věřil, ale......! Kdo by si TAM měl jít sednout? Snad ne ta Vepřová Hlava?
I když na tom ve skutečnosti pramálo záleží.Když mohl být prezidentem třeba Gottwald?

Miroslavst

Odpovím snad nestranně. Doporučit může koho chce a klidně ať to je jak píšeš kamaracov. Stejně by pak následovala volba prezidenta a tu už neovlivní. Tedy alespoň ne tolik.
A jinak, teď nevím přesně, ale pokud sežeš potřebný počet podpisů, tak můžeš navrhnout kandidáta na prezidenta i ty a třeba souseda Pepu.

cukrar

a kdepak jste to četla? Vy všemu věříte?

ale máte (i díky jemu) právo toto psát, křičet, nadávat, a veřejně psát co si myslíte.

Doplňuji:
pokud někomu udělalo radost, že mi dal palec dolů, klidně ať si poslouží. Ale alespoň mi mohl někda sdělit kde to bylo napsané,
co je špatné na moji odpovědi, přesněji na dotazu?
Asi nechápu, klidně si to nechám vysvětlit.
děkuji, Milan

Nuk nuk

Náš pan ex-persident Havel je Svobodný zednář a stoupenec New Age. Obsazování důležitých míst je pro tato hnutí poměrně důležité…a umí to docela nenápadně…

anonym

Pane Milane,ja se ozyvam pisemne ne palcemi,bylo to psane na internetu a byla k tomu diskuse.Mozna jsem toto opomela,tak se omlouvam.