Co Vy nato

malem jsem vyletela z kuze,kdyz jsem si precetla,ze Havel chce na hrad se svym doporucenim dosadit noveho prezidenta.Snad lidi,by meli byt v popredi a ne kamaracov.Kde to jsme,?je to uz vazne neunosne!
Doplňuji:
TO:Cukrar-pane/i ja jsem stech co nedrzeli svoje nazory ani za komunistu.A mela jsem nejednou problemy,tak ze mne v tomto cinkani napomohlo k svobodne myslence-jsem ceska ne srab.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mám zato, že Havel by se s nikým špatným nepřátelil.

Další odpovědi:

Zlatý

Neunosné možná,ale zcela normální,vůbec mě to nepřekvapuje,tohle se v naší politice děje téměř denně

Ne a ne a nedá mi to. Ozvu se.Snad i ten Havel má právo na vlastní názor. Ne že bych mu bezmezně všechno věřil, ale......! Kdo by si TAM měl jít sednout? Snad ne ta Vepřová Hlava?
I když na tom ve skutečnosti pramálo záleží.Když mohl být prezidentem třeba Gottwald?

Zlatý

Odpovím snad nestranně. Doporučit může koho chce a klidně ať to je jak píšeš kamaracov. Stejně by pak následovala volba prezidenta a tu už neovlivní. Tedy alespoň ne tolik.
A jinak, teď nevím přesně, ale pokud sežeš potřebný počet podpisů, tak můžeš navrhnout kandidáta na prezidenta i ty a třeba souseda Pepu.

Stříbrný

a kdepak jste to četla? Vy všemu věříte?

ale máte (i díky jemu) právo toto psát, křičet, nadávat, a veřejně psát co si myslíte.

Doplňuji:
pokud někomu udělalo radost, že mi dal palec dolů, klidně ať si poslouží. Ale alespoň mi mohl někda sdělit kde to bylo napsané,
co je špatné na moji odpovědi, přesněji na dotazu?
Asi nechápu, klidně si to nechám vysvětlit.
děkuji, Milan

Stříbrný

Náš pan ex-persident Havel je Svobodný zednář a stoupenec New Age. Obsazování důležitých míst je pro tato hnutí poměrně důležité...a umí to docela nenápadně...

Diskuze k otázce

anonym

Pane Milane,ja se ozyvam pisemne ne palcemi,bylo to psane na internetu a byla k tomu diskuse.Mozna jsem toto opomela,tak se omlouvam.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.