Monny

Co vy na to? Rom žaluje svoji zemi,že ho nezvolí prezidentem.

Nejlepší odpověď
salsa verde

omluvte moji natvrdlost ale která je ta JEHO země?

Další odpovědi
mosoj

Je svoboda, u nás se dějí také kraviny .

iq

Ono je to o tom,ze tam nemuze byt presidentem nikdo z zijicich mensin(krom tri).Kdybych byl v te zemi a byl mensina(ze to tak pisu)taky by mi to z principu vadilo.

dabel

Bože to jsou věci.A že je svoboda o tom silně pochybuji

BIGFOOT

TO FAKT CHCE ŠLOHNOUT CELEJ NÁROD A CELOU ZEMI?NO TO BY FAKT BYLO HUSTÝ.BIGFOOT

ten který je

To Salsa Verde:Ten Rom žije v Bosně kde žijí muslimové – tedy tzv.Bosnáci,Srbové a Chorvaté.