Avatar uživatele
Miroslavst

Co vy na to?

Řekl bych, že to člověka asi pěkně nas… (naštve) nebo ne?
Co si myslíte?
http://www.no­vinky.cz/krimi/204044-celostatne-hledany-muz-stopoval-zastavili-mu-policiste.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, Jahoda, kokoťenko, anonym před 5028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Kdyby poslouchal rodiče,když mu říkali,aby stopem nejezdil,tak by se mu nic takového nemohlo stát…
Doplňuji:
to GangstaHelper,oni zastavili,protože se jim zdál podezřelý,oni ho nechtěli svézt,to až potom co ho legitimovali. Ju?

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Neříká se tomu pech?
Ti policajti museli řvát smíchy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Smolař!Policisté si mohou připsat bod!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

No to si děláš prd… srandu ;D


Policajti běžně berou stopaře? (bylo to ve službě?)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Toho muže to možná potěšilo a byl v tom okamžiku rád že mu někdo zastavil ale netušil jak dopadne.Jediný kdo v tomto okamžiku mohl slavit byli policisté protože našli celostátně hledaného chlapa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
matymaty

Takže když teď auto prodám do autobazaru za nějákou cenu,tak mi ho bazar veme a přebírá za mě odpovědnost? Původní majitelka není k sejnání a o auto rozhodně podle mě mít zájem nebude,protože ho prodala na naáhradní díly a já jsem ho koupil opravil a jezdím s ním.Mám kupní smlouvu s autobazarem u sebe,nevadí snad ,že autobaraz už nefunguje?Zrušit pojištění výpovědí,to funguje jak? Pokud auto dám do šrotu a nebo ho prodám do autobazaru ,tak už neplatím pojistku? Jak to udělám s SPZ kama?Díky
špatně se mi tady komunikuje,nedal byste mi email?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek