jirkajirka

Co vy na to?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QDlFiFOp­Dvw&feature=pla­yer_embedded

Nejlepší odpověď
Drap

Co na to můžeme říkat. Podobné věci se tady dějí téměř každý den. Před nedávnem se jeden politik vyjádřil, že je to nutná daň za demokracii. Pro mne je těch daní už přespříliš.

Další odpovědi
ten který je

Být to obráceně,tak už by nás televize masírovala srdceryvnou muzikou a veškeré zpravodajství by se točilo jen kolem toho napadení.Nakonec by Duchcov navštívil i pan Kocáb a možná i někdo z vlády.Takto je ale vše v pořádku a běda těm kteří by chtěli protestovat proti násilí a kriminálníkům.

suaeda

Co na to odpovědět. Použiji slova klasika „Je cosi shnilého ve státě …“. Bohužel pokud se s tím tak jako dosud nic dělat nebude bude to stále horší. Ne nejsem rasista. Ale kdo chce žít v jakékoliv společnosti tak by měl mít stejné podmínky – práva i povinnosti, výhody i nevýhody bez rozdílu pohlaví, národnosti i barvy pleti.

ZawyCZ

Cikány by měli oddělit od normálních lidí…

pl4toon

Jelikož mě nic „slušného“ nenapadá, tak se zdržím komentáře.