Pokročilý

Co vy na ten film? Máte odvahu se na něj dívat večer?

Já osobně se velice rád podívám na nějaký horor ale pak se večer bojím ikdyž jsem chlap. Nejraději mám horory kde jsou nadpřirozené věci jako např duchové atd. Věřím že něco jako duch existuje takže se na ten film kde jsou ty nadpř. věci jsou kouknu ale pak mám strach i celý týden,když ráno vstanu tak mi trvá půl hodiny než vlezu na chodbu kde je tma aj. je to normální nebo bych se měl přestat dívat na takové filmy? Děkuji za odpovědi Rico
Doplňuji:
Nedávno sem se díval na film Mirrors( Zrcadla) a včera na Záhada z Blair Witch,ten strach na mě působí během filmu ale nejvíce to je po filmu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já se na horory moc ráda nedívám. Občas jo, ale je to fakt po nějaké době. Bojím se, když film běží. Nikdy jsem se nebála po filmu. To ne.

Další odpovědi:

Pokročilý

Rico děláš si legraci?

Bronzový

Horory mám ráda. Pokud to na tebe působí již před vysíláním, tak to bych se nedívala, být tebou. Co je to za film? Něco k
1. září?

Bronzový

Pokud se díváte na horory rád a fakt, že se pak bojíte tomu doteď nebránil, tak se dívejte dál. Taky se ráda dívám na horory, i když se u nich (ale někdy i po nich) bojím. Nejraději se dívám s někým, sama bych se na horor nedívala.

To se stává. Smál jsem se kvůli tomu kolegovi. Doporučil mě film "PRIPAD C 39". Po shlédnutí jsem se už nesmál.

Zdroj: http://wyhledawacz.k47.cz/vysl edky/PRIPAD%20C%2039

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.