Avatar uživatele
Rico

Co vy na ten film? Máte odvahu se na něj dívat večer?

Já osobně se velice rád podívám na nějaký horor ale pak se večer bojím ikdyž jsem chlap. Nejraději mám horory kde jsou nadpřirozené věci jako např duchové atd. Věřím že něco jako duch existuje takže se na ten film kde jsou ty nadpř. věci jsou kouknu ale pak mám strach i celý týden,když ráno vstanu tak mi trvá půl hodiny než vlezu na chodbu kde je tma aj. je to normální nebo bych se měl přestat dívat na takové filmy? Děkuji za odpovědi Rico
Doplňuji:
Nedávno sem se díval na film Mirrors( Zrcadla) a včera na Záhada z Blair Witch,ten strach na mě působí během filmu ale nejvíce to je po filmu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Rico

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 4975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já se na horory moc ráda nedívám. Občas jo, ale je to fakt po nějaké době. Bojím se, když film běží. Nikdy jsem se nebála po filmu. To ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vlastina

Rico děláš si legraci?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Horory mám ráda. Pokud to na tebe působí již před vysíláním, tak to bych se nedívala, být tebou. Co je to za film? Něco k

1. září?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Pokud se díváte na horory rád a fakt, že se pak bojíte tomu doteď nebránil, tak se dívejte dál. Taky se ráda dívám na horory, i když se u nich (ale někdy i po nich) bojím. Nejraději se dívám s někým, sama bych se na horor nedívala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To se stává. Smál jsem se kvůli tomu kolegovi. Doporučil mě film „PRIPAD C 39“. Po shlédnutí jsem se už nesmál.

Zdroj: http://wyhleda­wacz.k47.cz/vys­ledky/PRIPAD%20C%2039

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek