Zlatý

Co vy -átníci?

Vzpomenete si ještě na doby když jste chodili na diskotéky?
http://www.youtube.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

nedávno jsme měli s jednou kolegyní rozlučku bylo nás asi deset a omylem zavítaly na discotéku,přišel mladík a přesvědčoval mě at jdu sním tančit,řekla jsem že netančím nedal se odbýt a tak jsem šla když začal ten svůj taneček zeptala jsem se jestli nemá zaražené prdy a bylo po tanci,raději nevzpomínat

Další odpovědi:

Bronzový

Já na diskotéky nechodila,ale na zábavy a tam se i dneska hraje to samé.Párkrát jsem jako řidič musela na discotéku a naposledy to bylo před pěti lety na Benecku a připadala jsem si tam jak muzejní kousek.

Zlatý

Sice ještě nejsem -sátnice, ale na ty léta moc ráda vzpommínám. Přestárlá se ještě necítím, ale nikdo se mnou na "diskošku" nechce. Čím to je :D.
No...možná zajedu do Karlových lázní :D.

Bronzový

Ale no tak....Vždytˇ to není tak dávno,co jsem na jedné byla.A doufám ,že ne na poslední.

Zlatý

Já na diskotéky moc nechodila. Vyloženě na vesnický diskotéce jsem byla s kamarádkou jednou a neoslovilo mě to.
Jediná diskotéka, co se mi líbila, byla firemní, kde jsme se všichni znali a byli jsme dobrá parta. Docela jsem se tam vyblbla /bylo mi 18/ a nikdo mi nechtěl věřit, že na diskotéky jinak vůbec nechodím. Mně prostě nějak vadí, když se se mnou chce moc rychle seznamovat úplně cizí kluk.

Zlatý

I když je to hodně dávno tak vzpomínám,jezdili jsme do Liberce,mám tam ještě pár známích.Ráda vzpomínám.

Jako mlada chodila na caje,syn dospel tak hura na disco.A tady chodime take,totiz tady na discu jsou samozrejmosti 60-65 damy,moderne oblecene s cigarkem,nacesane a radi jako za mlada,ba bych rekla lepe nez ta unudena mladez.

Pokročilý

co jsem slyšel tak diskotéky začaly hodně v osmdesátých letech,důchodci za mlada chodili na čaj o páte,

Diskuze k otázce

anonym

my už můžem chodit leda tak na diskotéky pro starší a pokročilé

anonym

a co ty a diskotéky?

Zlatý

Miroslavst

Bejvávalo. :D
No a před nějakou dobou jsme byli parta co jsme spolu dělali u nás v kulturáku. Prostě ženský z obchodu a já a jarouš.
Prej co tady chtěj ty vykopávky?
:D:D

Zlatý

kapka

Miroslavst se na diskotéce seznámil se ženou, jestli jsem to dobře pochopila, je to tak?

Zlatý

Miroslavst

Jak to víš??????
Je to tak.

Zlatý

kapka

Jsem všímavá...
http://www.odpovedi.cz/…
:-)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.