Avatar uživatele
Miroslavst

Co vy -átníci?

Vzpomenete si ještě na doby když jste chodili na diskotéky?
http://www.you­tube.com/watch?v=rfPsqle­i48I

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, anonym, aramah před 4986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nedávno jsme měli s jednou kolegyní rozlučku bylo nás asi deset a omylem zavítaly na discotéku,přišel mladík a přesvědčoval mě at jdu sním tančit,řekla jsem že netančím nedal se odbýt a tak jsem šla když začal ten svůj taneček zeptala jsem se jestli nemá zaražené prdy a bylo po tanci,raději nevzpomínat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Já na diskotéky nechodila,ale na zábavy a tam se i dneska hraje to samé.Párkrát jsem jako řidič musela na discotéku a naposledy to bylo před pěti lety na Benecku a připadala jsem si tam jak muzejní kousek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Sice ještě nejsem -sátnice, ale na ty léta moc ráda vzpommínám. Přestárlá se ještě necítím, ale nikdo se mnou na „diskošku“ nechce. Čím to je :D.
No…možná zajedu do Karlových lázní :D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Ale no tak…Vždytˇ to není tak dávno,co jsem na jedné byla.A doufám ,že ne na poslední.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Já na diskotéky moc nechodila. Vyloženě na vesnický diskotéce jsem byla s kamarádkou jednou a neoslovilo mě to.
Jediná diskotéka, co se mi líbila, byla firemní, kde jsme se všichni znali a byli jsme dobrá parta. Docela jsem se tam vyblbla /bylo mi 18/ a nikdo mi nechtěl věřit, že na diskotéky jinak vůbec nechodím. Mně prostě nějak vadí, když se se mnou chce moc rychle seznamovat úplně cizí kluk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

I když je to hodně dávno tak vzpomínám,jezdili jsme do Liberce,mám tam ještě pár známích.Ráda vzpomínám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako mlada chodila na caje,syn dospel tak hura na disco.A tady chodime take,totiz tady na discu jsou samozrejmosti 60–65 damy,moderne oblecene s cigarkem,nacesane a radi jako za mlada,ba bych rekla lepe nez ta unudena mladez.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

co jsem slyšel tak diskotéky začaly hodně v osmdesátých letech,důchodci za mlada chodili na čaj o páte,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

my už můžem chodit leda tak na diskotéky pro starší a pokročilé

před 4986 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a co ty a diskotéky?

před 4986 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Bejvávalo. :D
No a před nějakou dobou jsme byli parta co jsme spolu dělali u nás v kulturáku. Prostě ženský z obchodu a já a jarouš.
Prej co tady chtěj ty vykopávky?
:D:D

před 4986 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Miroslavst se na diskotéce seznámil se ženou, jestli jsem to dobře pochopila, je to tak?

před 4986 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Jak to víš??????
Je to tak.

před 4986 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Jsem všímavá…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/seznameni-s-partnerem-kdy-a-jak
🙂

před 4986 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek