ReHu

Co vy a sokyně v lásce?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/212413-zena-prerezala-sokyni-v-lasce-snury-u-padaku-ta-seskok-neprezila.html

Nejlepší odpověď
anonym

naštěstí neskáču a nemám padák,a doufám že ani sokyni

Další odpovědi
ten který je

Naprosto zbytečný čin.Kdyby udělali dohodu tak by mohla být i ta čtyřka.:-)

quentos

sokyni v lásce jsem ještě neměl a doufám, že ani nehrozí, i když pro lesbické sklony u žen, zvlášť zdejších, mám pochopení.
Zato sokem mi kdysi byl nejšerednější chlap široko daleko. Vypadali vedle sebe jak kráska a zvíře, vod tý doby jsem vzdal veškerý pokusy vo pochopení ženskýho vkusu. Lovil na to, že byl chytrej jak rádio a neustále mlel nějaké nepoužitelné vědomosti. Holt každá svýho štěstí strůjcem…

lorja

Vlastně vyklidila pole pro partnerku další.Manželovou velkou láskou jsou hory a proti takové sokyni já nic nemám.

anonym

Quentosi jak to myslíš lesbické sklony žen zvlášt zdejších?

quentos

… českých. Pro lesbické sklony českých žen mám obzvlášť pochopení, vzhledem k tomu, jací jsou čeští chlapi svině.