tom004

Co vy a naši „lékaři“? Mají se jim vrátit jejich místa v případě, že stáhnou svou výpověď?

Odpovědi
panenka

Já si myslím že by se jim svá místa vrátit měly

Radak

Podle mého názoru by se měli posuzovat individuálně, přece nejsou všichni stejní. Asi bych řekla, že většina asi ano, ale určitě se najdou případy, kdy je nějaká změna žádoucí.

mosoj

Tam kde odchod řeší situaci, proč by se mu měla brát výpověď nazpět. Kdo to má ředitelům nařídit ? Zákony by měly platit pro všechny.