AnnMary

Co vy a knihy? Čtete?

Jestli čtete, jaká je vaše oblíbená kniha – případně autor?
A vy, kdo nečtete, proč nečtete?

Nejlepší odpověď
anonym

Ad Jikra, jsem na tom stejně, snad jen s výjimkou časopisů a občas odborné literatury k mému oboru, který musím průběžně sledovat, jinak není co dodat.
P.S. Jo, ještě musím pravidelně číst na e-bankingu skličující výpisy bankovních účtů.

Další odpovědi
Jikra

V mládí jsem hodně četl a kupoval spoustu knih(různé žánry)a dokonce na ně stál fronty.
Starší si jistě pamatují co byli tzv.literátní čtvrtky.Teď ve stáří když už jsou písmenka čím dál tím menší a knihy čím dál tím dražší tak prakticky čtu jen denní tisk a www.

led

Mám ten istý problém ako Jikra, veľa čítania stále menšie a menšie písmenká.
Vyriešila som to e-knihou, veľkosť písma si nastavím a hurá čítať…kníh je tak veľa a veľa…
Ale cit papierovej knihy si neodpustím (toto ešte e-booky nedokážu).

dědapetr

Čtu méně jako dřív. V mládí to jsem četl jakýkoliv žánr když byl zajímavý.

HOMER

Ano,čtu především informativní knihy,ale jestli bych měl vybrat jednoho autora,tak to bude povídkář a zakladatel moderního hororu i detekivky Edgar Allan Poe.

iceT

Čtu hodně,ráda,žánr-mám ráda dobrodružné,de­tektivní,špio­nážní ale zcela se to určit nedá,pokud je chytlavý příběh,tak klidně i ten brak z červené knihovny.
K mým oblíbeným autorům patří Robert Ludlum,William Patterson a Nora Roberts.Dříve jsem dost chodila do Levných knih,měli docela výběr a za dobré ceny,dnes už to ovšem neplatí,takže si máloco vyberu.Nedávno jsem v SoS středisku narazila na vydání Ptáci v trní,lidi se tam pro ně nepotřebných věcí zbavují a jiní si tam po ně chodí,a nemusí být zrovna socky.

Ella

přes školu jsem četla ráda, moc a stále – o hodinách pod lavicí, o přestávkách, na výletech… teď pracuji a můžu číst v autobuse, ale u toho vždycky usnu, takže čtu jen knihy co už jsem četla :D zatím čekám na moje narozeniny, kdy dostanu od kolegů super dárek – poukázku do Luxoru a nebudu se moct mezi tolika knížkami rozhodnout! :)

barnajka

Před necelým měsícem nás -iv- prosila o doporučení, co si půjčit v knihovně. Vypsala jsem jí tehdy kilometr dlouhý seznam – a to je vlastně seznam mých oblíbených knih. Víc viz odkaz, znovu se mi to vypisovat nechce (za pohodlnost se omlouvám :)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zitra-se-chystam-po-delsi-dobe-do-knihovny-poradite-co-si-pujcit-nemam-vyhraneny-zanr-diky-iv