Avatar uživatele
AnnMary

Co vy a knihy? Čtete?

Jestli čtete, jaká je vaše oblíbená kniha – případně autor?
A vy, kdo nečtete, proč nečtete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, anonym před 4659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ad Jikra, jsem na tom stejně, snad jen s výjimkou časopisů a občas odborné literatury k mému oboru, který musím průběžně sledovat, jinak není co dodat.
P.S. Jo, ještě musím pravidelně číst na e-bankingu skličující výpisy bankovních účtů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

V mládí jsem hodně četl a kupoval spoustu knih(různé žánry)a dokonce na ně stál fronty.
Starší si jistě pamatují co byli tzv.literátní čtvrtky.Teď ve stáří když už jsou písmenka čím dál tím menší a knihy čím dál tím dražší tak prakticky čtu jen denní tisk a www.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Mám ten istý problém ako Jikra, veľa čítania stále menšie a menšie písmenká.
Vyriešila som to e-knihou, veľkosť písma si nastavím a hurá čítať…kníh je tak veľa a veľa…
Ale cit papierovej knihy si neodpustím (toto ešte e-booky nedokážu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Čtu méně jako dřív. V mládí to jsem četl jakýkoliv žánr když byl zajímavý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Ano,čtu především informativní knihy,ale jestli bych měl vybrat jednoho autora,tak to bude povídkář a zakladatel moderního hororu i detekivky Edgar Allan Poe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Čtu hodně,ráda,žánr-mám ráda dobrodružné,de­tektivní,špio­nážní ale zcela se to určit nedá,pokud je chytlavý příběh,tak klidně i ten brak z červené knihovny.
K mým oblíbeným autorům patří Robert Ludlum,William Patterson a Nora Roberts.Dříve jsem dost chodila do Levných knih,měli docela výběr a za dobré ceny,dnes už to ovšem neplatí,takže si máloco vyberu.Nedávno jsem v SoS středisku narazila na vydání Ptáci v trní,lidi se tam pro ně nepotřebných věcí zbavují a jiní si tam po ně chodí,a nemusí být zrovna socky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

přes školu jsem četla ráda, moc a stále – o hodinách pod lavicí, o přestávkách, na výletech… teď pracuji a můžu číst v autobuse, ale u toho vždycky usnu, takže čtu jen knihy co už jsem četla :D zatím čekám na moje narozeniny, kdy dostanu od kolegů super dárek – poukázku do Luxoru a nebudu se moct mezi tolika knížkami rozhodnout! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Před necelým měsícem nás -iv- prosila o doporučení, co si půjčit v knihovně. Vypsala jsem jí tehdy kilometr dlouhý seznam – a to je vlastně seznam mých oblíbených knih. Víc viz odkaz, znovu se mi to vypisovat nechce (za pohodlnost se omlouvám :)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zitra-se-chystam-po-delsi-dobe-do-knihovny-poradite-co-si-pujcit-nemam-vyhraneny-zanr-diky-iv

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek