Michal Kole

Co vůbec dělal pan Král nebo Císař __celý__den__týden, měsíc,, seděl na trůně a dloubal se nudou v nose ?

Nejlepší odpověď
Drap

Spíše toto je tvoje mylná představa. Myslím, že vladnutí nebylo nijak snadné a měl tolik povinností, že měl celý den co dělat. Vezmi si , že to byl vlastně manažer celého státu.

Další odpovědi
Lucijej

Kdepak, celé dny přemýšlel, s kým se ožení, aby se mu rozrostla říše a pokladna, taky vymýšlel nové nové daně, pak přemýšlel jestli ho soused neurazil a neměl by mu za to vyhlásit válku a když nějaká ta válka vypukla, tak stál v čele vojska,…pro bylo toho hodně k přemýšlení :o)