Co vsecko umi mini ka 08? pls reknete

mno ja tedy nwm osobne

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zde nejsi omezen počtem znaků a proto prosím piš bez zkratek. Stejně nevím, co je to mini ka 08. takže co umi nevim.

Další odpovědi
anonym

je to další bídná kopie iPhonu z noname dílny odkudsi v číně.

něco málo by umět mohl (možná volat ale s pohodlným vyhledáváním v adresáři bych už nepočítal, ani s nejakym rozumnym psanim smsek), komfort nečekejte vůbec žádný, žádnou dotaženost ani smysl pro detail, podporu JAVA aplikací už vůbec ne.

Nebrat ani zadarmo 🙂, vážně … funkčnost takového zařízení je sešita horkou jehlou a jen tak na oko.

GangstaHelper

To je zase dotaz na úrovni.

Osobně bych do takového zařízení nešel (osobně ani do Iphonu). Ale možná, že překonali apple, a zvládne to i MMS :D

sobol

Nevim proč píšete takové „fundované“ názory když jste ten telefon viděli jen na obrázku.
Já bych si ten telefon taky nekoupil (ale ani iPhone), ale měl jsem tu možnost si s ním pohrát. Recenzi zde psát nebudu, ale javu umí, psát se na něm taky dá celkem dobře (na velikost displeje), nemá tak rychlou odezvu jako originál, mms posílat umí, foťák stojí za e-e, atd. Pochopitelně, že originálu nesahá ani po kotníky, je to jen jednoduchá a levná varianta drahého iPhonu. Radši si ušetři nějaký fufníky a kup si použitý originál, bude tě to víc těšit a užiješ si víc „legrace“.