hubickova

Co všechno vymažu z telefonu HTC Touch,když ho uvedu do továrního nastavení?

V telefonu HTC TOUCH mám nějaký VPN kód a nevím jaký a tím pádem se nedaří připojení k inernetu.Poradili mi resetovat telefon do továrního nastavení.Co všechno se mi vymaže?Když mám veškeré kontakty na sim kartě,i ty půjdou pryč?A když budu resetovat,pocho­pitelně vytáhnu paměťovku,ale simku tam asi musím nechat,že?A nějaký třeba návod na resetování tohoto typu telefonu-našla bych?A kde?Poradí mi někdo?

Odpovědi
cochee

Našel jsem vysvětlení pro HTC Touch2, ale to bude totéž:

Telefon obnoví výchozí nastavení – tak jak to bylo, když jste jej poprvé zakoupili a zapnuli. Ztratíte všechny vámi nainstalované programy, zadaná data a nastavení telefonu na míru, nadále zůstane pouze Windows Mobile® software a další z výroby předinstalované programy. K tomu podotýkám, reset se samozřejmě nedotkne obsahu SIM.

A provedení toho hard resetu (rovněž pro HTCT2):

1. U vypnutého telefonu podržte stisknuté tlačítko hlasitosti, stiskněte krátce tlačítko END / POWER a uvolněte jej. Poté uvidíte tuto zprávu na obrazovce:

„This operation will delete all your personal data, and reset all settings to manufacturer default. Press Volume Up to restore manufacturer default, or press other keys to cancel.“

2. Stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti pro potvrzení tvrdého resetu, nebo stiskněte jakékoliv jiné tlačítko pro zrušení resetu.

Zdroj: http://smartmo­bil.sk/forum/vi­ewtopic.php?f=126&t­=5659