helo

Co všechno si připravit na první rande, aby to dopadlo dobře?

Nejlepší odpověď
gecco

Připrav si dobrou náladu, lákavý program – a pokud budete venku, pak i dobré počasí…
😉

Další odpovědi
Toruk

Zjisti, o vás oba spojuje, co má ráda tvá milá i ty a mluv s ní o tom. Když se ti na ní něco líbí, řekni jí to.

Drap

Nejlépe se připravit tak, že nic nepřipravovat a nechat všemu přirozený průběh.

Ňuňátko

Soudím že, když se ptáš na první rande že jsi ještě panic a že na prvním rande nechceš mít s tou dívkou sex.
Takže:
Příprava :

  1. umyj se
  2. Navon se nějakou hezkým parfémem, holky milujou když kluk voní.
  3. Hezky se oblékni
  4. kup jí květinu ( nějakou romantickou)
  5. Připrav si program který je zajímavý, vhodný a příjemný

Chování :

  1. Chovej se jako gentleman
  2. Naslouchej jí
  3. Usmívej se 🙂

Myslím že to by bylo asi vše ;). Držím ti palce.

zjentek

..taky něco proti oplodnění
Doplňuji:
..určitě víš, že musíš bejt kultivovanej ..proto taky máš otázku v rubrice „kultura a společnost“. Když se ti slečna vrátí z toalety zpět ke stolu a ty na ni vyhrkneš: „sralas?“ ..tak máš po randeti, to mi věř!

Nerevarin

Kondom.
Doplňuji:
Nezapomeň pořádně umýt ráfek a žaluda.

marci1

Dobrou náladu, hezky se obleč, aby ses cítil v pohodě a pohodlně. Jestli je Tvá dívka romantička, kup jí třeba 1 růži. To „zabere“ vždycky. Buď příjemný a usmívej se !:-)

anonym

Musíš být jak manekýn vystřižený ze žurnálu,protože každý má svou úroveň,musíš se chovat ja nadsamec,který nemyslí jen na jedno i když chceš.
Doplňuji:
Bacha na soky,počkej si až tě bude chtít sama,je to lepší,než si zhazovat paroží.

gecco

Zjentku – já už teda dlooouuuho na prvním rande nebyl – ale to už se dneska chodí s paklem kondomů?
😉

zjentek

tak samozřejmě stačí i hezká kniha, jenže i přesto může dojít k samotnýmu aktu, i když se zůčastnění tvářej jakože né, to z historie známe, to nikdy nebylo jiný ..tak aby to dopadlo dobře ;)

zjentek

doufám, že dostanu boda od -iv- ..jako fundovaná osoba v oblasti toalet (tudíž také kondomatů) by měla můj příspěvek docenit a potvrdit, že tak to prostě chodí

zjentek

..ale Toruk má samozřejmě taky pravdu ;)))))))))))))